logo DHwebWebdesign

webdesign

Naše hlavní činnost je tvorba nových a přepracování stávajících internetových prezentací. Při práci nezapomínáme na přístupnost stránek z různých platforem a dodržujeme zásady použitelnosti. Na přání vytvoříme i cizojazyčnou verzi prezentace včetně zajištění překladu.

h2 Tvorba www prezentace

Při první bezplatné konzultaci s Vámi dohodneme zaměření, cílovou skupinu návštěvníků, styl a rozsah prezentace. Doporučíme i další související služby (registrace domény, webhosting atd.)

Návrh struktury a designu

Na základě těchto informací vytvoříme strukturu stránek. Pojem "struktura stránek" znamená upřesnění počtu, vymezení obsahu a jejich vzájemné propojení. Dalším krokem je zpracování základních grafických návrhů. Nemáte-li představu o podobě své internetové prezentace, vytvoříme vlastní návrh. Až budete spokojeni se strukturálním a grafickým návrhem prezentace, určíme orientační termín dokončení, vypracujeme cenovou nabídku a u větších projektů Vám předložíme k podpisu "smlouvu o dílo".

Vytvoření prezentace

Nyní můžeme postoupit k samotnému vytvoření. V této chvíli bychom již od Vás měli mít všechny podklady (logo, firemní barvy, něco o firmě, kompletní kontaktní údaje, historii, produktech, službách atd.) ze kterých budeme čerpat při tvorbě prezentace. Nejlepší podklady jsou v elektronické podobě, ale zpracujeme i tištěné materiály. Grafické prvky stránky, jako např. logo nebo fotografie můžete dodat v jakémkoliv grafickém formátu. Dodáte-li fotografie v "papírové" podobě, samozřejmě zajistíme jejich digitalizování a nemáte-li žádné fotografie, zajistíme jejich zhotovení digitálním fotoaparátem.

Úpravy a vystavení

Po stanovené době umístíme www stránky na dočasnou adresu, kde budete mít možnost sledovat vývoj prezentace a zadávat případné korektury. Po provedení korektur bude Vaše prezentace kompletní a my jí vystavíme na Vaši adresu nebo předáme na cd-rom.

nahoru

h2 Rekonstrukce www prezentace

Mnoho lidí vám vaše stránky připraví tak, jak si budete přát. Možná už takové máte a zjišťujete, že je nikdo nenavštěvuje, nefungují v některých prohlížečích nebo se na nich návštěvníci nemohou zorientovat, zkrátka nesplňují vaše očekávání. Nabízíme převzetí správy WWW stránek vaší firmy. Její součástí je vlastní správa stránek, důkladná optimalizace, kompletní přepracování vzhledu a úprava obsahu dle vašich požadavků.

h2 Aktualizace

Zrealizováním a předáním výsledného produktu pro nás naše služby nekončí. Nabízíme Vám dohled, správu a pravidelnou i nepravidelnou aktualizaci obsahu Vaší internetové prezentace. Nezapomeňte, že internetová prezentace s aktuálním a pravidelně obměňovaným obsahem zanechá v návštěvnících mnohem lepší dojem.

nahoru

h2 Kvalita zpracování

Optimalizace

Navrhneme design, který odpovídá postavení firmy na trhu. Respektujeme firemní barvy, firemní kulturu a očekávání lidí z oboru, ve kterém firma působí. Prezentace optimalizujeme pro maximální rychlost načítání, intuitivní ovládání, snadnou dostupnost hledaných informací a bezproblémovou registraci ve vyhledávačích.

Propagace

Nabízíme registraci na předních českých (Seznam, Centrum, Jyxo, Atlas, Quick …) i světových (Google, Altavista, Yahoo …) internetových vyhledávačích. V případě zájmu zajistíme i bannerovou kampaň - internetovou reklamu na nejrůznějších internetových serverech včetně vytvoření reklamního proužku (banneru).

Technologie

Prezentace vytváříme použitím technologií HTML, CSS, DHTML, XHTML, Java, JavaScript, Flash, PHP a MySQL. Vždy klademe důraz nejen na grafickou stránku, ale i technickou kvalitu zpracování. Dodržujeme webové standardy, všechny prezentace důkladně testujeme a zaručíme korektní zobrazení ve všech nejpoužívanějších prohlížečích (Internet Explorer, Firefox, Mozilla, Opera).

nahoru

Technická podpora | Nabídka spolupráce  E-mail: info@dhweb.cz Tel:+420-777 198 167 
Design by DHweb All Rights Reserved © 2003-2007